Një ditë pas lindjes, Eni Vasili publikon foton e parë të vajzave

Eni Vasili ka reaguar për herë të parë një ditë pasi solli në jetë dy vajzat binjake, të cilat i pagëzoi me emrat, Sofi dhe Nikol. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit foton e parë të vajzave, ku shihen duart e tyre të vogla ndërsa mbajnë gishtin e Enit.

“Takimi ynë i parë ishte një magji. Sofi dhe Nikol më risollën në jetë me lindjen e tyre. Të bekuara qofshin.”, ka shkruar moderatorja. Kujtojmë që moderatorja është bashkë prej vitesh me partnerin, Armandin, i cili braktisi Londrën për të jetuar në Shqipëri me Enin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button