Ornela Muti nuk pranon të plaket, edhe pse 65 vjeç duket më e bukur se kurrë (Foto)

Ikona e bukurisë italiane Ornela Muti njihet ndryshe edhe si legjenda e Hollywood-it, ku për vite me rradhë në ka mbajtur të mbërthyer pas ekranit me filmat e saj.

Kanë kaluar shumë vite nga shkëlqimi i saj në televizon dhe Ornela vazhdon të ruajë ende bukurinë e saj. Tashmë në moshën 65 vjeç aktorja shihet më në formë se kurrë dhe ëmbëlsia e saj nuk është vyshkur aspak me kalimin e viteve.

Mjafton të hyjmë në profilin e saj “Instagram” dhe shohim se Ornela vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura të Italisë.

Ne foton e fundit që ka postuar, ajo duket si një adoleshente.

Për më shumë ndiqni fotot e mëposhtme:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button