Plas në Kuvend/ Halit Valteri përplaset me Ralf Gjonin

Debate të forta ka pasur sot në sallën e parlamentit mes deputetëve Halit Valterit dhe Ralf Gjonit.

Mësohet se pas debateve, Valteri u ngrit drejt Gjonit por menjëherë pati ndërhyrje nga ana e deputetëve të tjerë.

Bëhet me dije se Valteri ka fyer rëndë Ralf Gjonin,  teksa ka ndëhyrë menjëherë Myslym Murrizi, i cili ka nxjerrë jashtë sallës Halit Valterin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button