Pogradec: Shkrumbohet nga zjarri BMW-ja në Qafë Thanë

Një mjet tip BMW X5 është përfshirë nga flakë në ecje e sipër në aksin rrugor Qafë Thanë-Pogradec.

Automjeti dyshohet të ketë pësuar një defekt teknik. Fatmirësisht drejtuesi dhe pasagjerët kanë dalë në kohë dhe nuk kanë marrë lëndime.

Raportohet se makina pothuajse është shkatërruar plotësisht nga flakët.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button