Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë mëngjes ta nis me një ecje nga Liqeni Artificial, ndërsa ka postuar dhe një foto me ish-deputetin e PD-së Kastriot Islamin.

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë mëngjes ta nis me një ecje nga Liqeni Artificial, ndërsa ka postuar dhe një foto me ish-deputetin e PD-së Kastriot Islamin.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i shtetit ka shprehur kënaqësinë për takimin me Islamin.

“Mirëmëngjes!

Me Profesor Kastriot Islamin, përherë kënaqësi të takohesh!”, shkruan Meta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com