“PS fiton mandatin e tretë…”, zbulohet kush do jetë kryeministër i ardhshëm!

Partia Socialiste duket se ka “ndezur motorët” për zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të vitit 2021.

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla mori pjesë në takimet me ekipet drejtuese vendore të Partisë Socialiste në Fier, Vlorë dhe Gjirokastër.

Balla deklaron se takimet kishin në fokus planin organizativ, për zgjedhjet e Prill-Majit 2021, ku sipas Ballës: “PS do të fitojë besimin për mandatin e tretë me Edi Ramën Kryeministër”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button