Pushimet kthehen në tragjedi, humb jetën pushuesi në Velipojë (EMRI)

Një person është mbytur para pak minutave ne bregdetin e plazhit te Velipojës.

Viktima është identifikuar si shtetasi Murat Hyseni, 76 vjeç nga Ferizaj.

Pushuesit dhe roja bregdetare e kanë nxjerrë në breg ndërsa ka shkuar edhe ambulanca e qendrës shëndetësore të Velipojës, por i moshuari kishte ndërruar jetë brenda në ujë.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button