Qëllohet me lopatë në kokë drejtori i Shërbimeve Publike në Gjirokastër, zbulohet arsyeja (EMRAT) 24/06/2021, 21:11   0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Gjirokastër.

Shtetasi Seit Rondo, drejtori i Agjencisë së shërbimeve publike në Bashki, është konfliktuar me shtetasin Kujtim Basha, ndërsa burime për mediat bëjnë me dije se e gjitha ka ndodhur për motive pronësie.

Janë konfliktuar fizikisht dhe më pas me mjete të forta.

Rondo ka marrë plagë në kokë pasi është qëlluar me lopatë dhe ndodhet në Spitalin Rajonal “Omer Nishani” ndërsa Basha është shoqëruar në ambjentet e komisariatit të Gjirokastrës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button