Rama i shkoi në shtëpinë në fshat, Mustafa i befasuar: Ardhja e tij shenjë kujdesi dhe nder për familjen time, ja për çfarë biseduam

Kreu i LDK, Isa Mustafa ka treguar detaje nga takimi i sotëm me kryeministrin Edi Rama.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, ai shprehet se takimi u zhvillua në Prapashticë, fshati afër Prishtinës ku ka dhe shtëpi.

Sipas Mustafës, ardhja e Ramës pikërisht në fshatin ku ka lindur dhe qëndron aktualisht me familjen, ishte shenjë kujdesi dhe nderi i veçantë për të dhe familjen e tij.

 Ai thekson se me Ramën bashkëbiseduan për shumë tema aktuale.

‘Kisha nderin të takohem me Kryeministrin e Shqipërisë, z Edi Rama e të bashkëbisedojmë për shumë tema aktuale. Ardhja e tij në Prapashticë, ku po qëndroj tani, ishte shenjë kujdesi dhe nder i veçantë për mua dhe familjen time’, shkruan Mustafa.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button