Rama shpërndan pamjet nga Thumana: Lagja e Rilindjes po merr formë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë këtë të shtunë në rrjetet sociale pamje nga lagja e cila po ndërtohet në Thumanë, pas tërmetit të 26 nëntorit 2019.

Sipas Ramës në Thumanë do të ketë një infrastrukturë të re, me shkolla dhe shtëpi që do i japin trajtë konkrete kompleksit rezidencial.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button