Sherr për pronën në Tiranë, 32-vjeçari i ngul thikën vëllait të tij, policia zbardh detajet

Një sherr mes dy vëllezërve ka ndodhur së fundmi për pronën. Një 32-vjeçar ka marrë thikën dhe më pas ka goditur vëllanë e tij me incialet D.I.
NJOFTIMI I POLICISE:
Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit V. I., 32 vjeç, pasi për motive pronësie ka goditur me një mjet prerës vëllain e tij shtetasin D. I., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button