Shpërthime në orët e para të mëngjesit në Greqi, komisariati në Athinë qëllohet me 4 bomba molotov

Shpërthime në orët e para të mëngjesit në Greqi, komisariati në Athinë qëllohet me 4 bomba molotov


GREQI

Një komisariat policie në Nea Ionia të Athinës në Greqi është sulmuar me një koktej prej 4 bomba molotovësh.

Nga sulmi në orët e para të mëngjesit, saktësisht në orën 04:00, 4 bomba molotov u hodhën para komisariatit.

Nuk u dëmtua dhe u plagos njeri kurse u dogjën dy makina policie.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button