Shqipëria në 24 orët e fundit: 121 raste të reja, 97 të shëruar dhe tre viktima nga Covid

Ministria e Shëndetësisë tha sot se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 121 raste të reja me koronavirus.
Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë tre qytetarë.
Ndërkohë betejën me virusin e rrezikshëm e kanë fituar 97 qytetarë gjatë 24 orëve të fundi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button