“SPAK do jap shumë rezultate”/ Kim takon Altin Dumanin, zbardhen detaje

“SPAK do jap shumë rezultate”/ Kim takon Altin Dumanin, zbardhen detaje

 

“SPAK do jap shumë rezultate”/ Kim takon Altin Dumanin, zbardhen detaje

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar ditën e sotme një takim me shefin e Seksionit të Krimit të Organizuar të SPAK, Altin Dumanin.

Përmes një postimi në “Tëitter” Kim theksoi se SPAK do të japë më shumë rezultate që tregojnë se askush nuk është mbi ligjin.

Sot takova Altin Dumanin, shefin e Seksionit të Krimit të Organizuar të SPAK, për të shprehur vlerësimin për ndjekjet e shumta që kanë rezultuar me burgim dhe konfiskim të pasurisë.

SPAK do të japë më shumë dhe më shumë rezultate që tregojnë se askush nuk është mbi ligjin”, shkruan ambasadorja Kim.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button