Të shtëna me armë në orët e para të mëngjesit/ Plagoset i riu shqiptar në Greqi

Një 21-vjeçar shqiptar u plagos në orët e para të mëngjesit të sotëm nga të shtënat me armë në Kallithea.

Sipas policisë, pak pas orës 01:00, një person i panjohur qëlloi të riun emigrant ndërsa ishte në Kalithea në kryqëzimin e rrugëve Malachias dhe Metamorfoseos.

I plagosuri shqiptar u transportua me ambulancë në një spital, ku po trajtohet jashtë rrezikut, ndërsa policia po heton incidentin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com