Lajme
  14 hours ago

  Konkurimi në 4 degë, gara për 1200 kuota, kriteret për fituesit e rinj në Fakultetin Ekonomik

  Garën për studimet e larta përgjatë këtij viti do të mund ta vijojnë të gjithë…
  Lajme
  15 hours ago

  Pas rekomandimit të BE, nga nesër Austria heq të gjitha kufizimet për udhëtarët nga Shqipëria, TIA: Asnjë kriter testi apo vaksine

  Austria heq të gjitha kufizimet për udhëtarët nga Shqipëria. Shteti i BE ka ndjekur rekomandimin…
  Lajme
  16 hours ago

  Tentoi të hynte në Shqipëri me 17.770 euro të padeklaruara, arrestohet në Qafë Thanë maqedonasi

  Një 34-vjeçar nga Maqedonia e Veriut është arrestuar pasi tentoi të hynte në tokën shqiptare…
  Histori
  16 hours ago

  A e dini pse bota e quan vendin tonë Albania, ja arsyeja që çdo shqiptar duhet ta dijë

  HISTORI A e dini pse bota e quan vendin tonë Albania, ja arsyeja që çdo…
  Sport
  19 hours ago

  Mesi vendos për të ardhmen/ Kontratë dy-vjeçare, gati firma me skuadrën e…

  Lionel Mesi do të zgjasë kontratën e tij me skuadrën e Barcelonës për dy vitet…
  Lajme
  20 hours ago

  Pogradec/Punëtori i ndërtimit bie nga skela

  Një punëtor ndërtimi 59-vjeçar me emrin Rreshit Laraku ka rënë nga skela ditën e sotme…
  Politika
  20 hours ago

  Çertifikohen zgjedhjet e 25 prillit/Kush janë 140 deputetët e rinj që do të na përfaqësojnë në parlament?

  POLITIKË Certifikohen zgjedhjet e 25 Prillit/ Ja 140 deputetët që do të futen në parlament…
  Ekonomi
  20 hours ago

  Edi Rama prezanton Portalin Kombëtar të Punësimit: Aplikoni menjëherë këtu, nëse po kërkoni punë! Janë 1735 vende të lira në 65 qytete të Shqipërisë

  Kryeministri Edi Rama ka prezantuar mëngjesin e sotëm Portalin Kombëtar të Punësimit, dhe u bën…
  Lajme
  22 hours ago

  Nuk hapen negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut!

  Një lajm i keq vjen sërish për shqiptarët nga hapja e negociatave edhe pse për…
  Lajme
  22 hours ago

  Ripërsëritet ngjarja e “Mihalit”/ Çifti i pushuesve ikën nga hoteli prej kushteve, nxehet keq pronarja, i shtrihet para makinës-VIDEO

  Një çift pushuesish me fëmijë të vogël janë gjendur në një situatë të papëlqyeshme pasi…
   Lajme
   14 hours ago

   Konkurimi në 4 degë, gara për 1200 kuota, kriteret për fituesit e rinj në Fakultetin Ekonomik

   Garën për studimet e larta përgjatë këtij viti do të mund ta vijojnë të gjithë maturantët dhe kandidatët e tjerë…
   Lajme
   15 hours ago

   Pas rekomandimit të BE, nga nesër Austria heq të gjitha kufizimet për udhëtarët nga Shqipëria, TIA: Asnjë kriter testi apo vaksine

   Austria heq të gjitha kufizimet për udhëtarët nga Shqipëria. Shteti i BE ka ndjekur rekomandimin e Këshillit të BE disa…
   Lajme
   16 hours ago

   Tentoi të hynte në Shqipëri me 17.770 euro të padeklaruara, arrestohet në Qafë Thanë maqedonasi

   Një 34-vjeçar nga Maqedonia e Veriut është arrestuar pasi tentoi të hynte në tokën shqiptare me një sasi të konsiderueshme…
   Histori
   16 hours ago

   A e dini pse bota e quan vendin tonë Albania, ja arsyeja që çdo shqiptar duhet ta dijë

   HISTORI A e dini pse bota e quan vendin tonë Albania, ja arsyeja që çdo shqiptar duhet ta dijë Byportalishqiptar…
   Back to top button
   WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com