Tragjike në Pogradec/ Gjendet pa shenja jete në banesë gruaja në Pogradec. Bashkë me të dhe një fëmijë, por…

Një grua është gjetur e vdekur në banesë në Pogradec.Mësohet se vdekja e saj mund të ketë qenë natyrale.
Ndërkohë zbulohet se me gruan ka qenë dhe një fëmijë me aftësi të kufizuara që u gjet në banesë gjithashtu, por është në gjendje të mirë shëndetësore.
Gruaja është gjetur pa shenja jete në lagjen Nr.3 të Pogradecit.
Po ashtu mësohet se 1 muaj më parë gruas i kishte vdekur edhe bashkëshorti.
g.kosovari

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button