U infektua me COVID, Georgina nxjerr foton e Ronaldos në shtrat: Je…(FOTOT)

U infektua me COVID, Georgina nxjerr foton e Ronaldos në shtrat: Je…(FOTOT)

Federata e Futbollit të Portugalisë konfirmoi se Cristiano Ronaldo është pozitiv me koronavirus. Bashkë me të, federata theksoi se ai nuk do të jetë në ndeshjen e nesërme kundër Suedisë.

“Marca” raporton se futbollisti është i izoluar nga pjesa tjetër e skuadrës dhe nuk ka simptoma, ndërsa raportohet se nga të tjerët nuk është konformuar asnjë tjetër pozitiv. Nisur nga ky lajm, partnerja e portugezit, Georgina Rodriguez nuk është shqetësuar nga gjendja e lojtarit, por ka reaguar menjëherë në rrjetin social Instagram.

Ajo ka publikuar një Story, ku Ronaldo shihet i zhveshur dhe në shtrat, duke i shprehur mbështetje dhe dashuri. Në postimin e saj shihej: Je frymëzimi im, shoqëruar me një zemër.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button