U transportua me helikopter nga Korça, ndërron jetë 6 orë pas aksidentit shoferi i Postës

Gjashtë orë pas aksidentit shoferi i Postës Shqiptare që u përplas në Korçë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë.

N.S, i cili ishte duke drejtuar një automjet tip furgon ”Volkswagen” të Postës Shqiptare u përplas me një tjetër automjet duke u plagosur rëndë.

Pas disa orësh trajtim në Korçë ai u dërgua me helikopter drejt Traumës në Tiranë ku dhe tashmë 6 orë pas aksidentit ka vdekur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button