Ushtruan dhunë fizike e psikologjike ndaj familjarëve, dy të arrestuar një në Pogradec dhe tjetri në Bilisht

Dy persona janë vënë në pranga në Korçë pasi dyshohet se kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj familjarëve të tyre.
Mësohet se të arrestuarit janë G. Ç., 34 vjeç, banues në fshatin Çërravë  dhe K. K., 44 vjeç, banues në Bilisht, Devoll. Materialet në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Pogradec dhe Korçë për veprime të mëtejshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button