Zaimina zbulon sekretin si ta bejme për vete burrin gjatë karantinës.

Zaimina i ka treguar femrave se duhet te qendroni joshese edhe gjate karantines.
“Pra ti lan shplan gatuan merr plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash edhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejne syt 😍 kur te shikon “, shkruan Zaimina.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button