ZYRTARE/ Më në fund Sergio Ramos bëhet me ekip të ri

Sergio Ramos do të nënshkruajë me PSG për dy sezone.

Mbrojtësi dhe PSG kanë përfunduar mbylljen e kushteve të marrëveshjes së re këtë pasdite në mënyrë që qendërmbrojtësi të bëhet një lojtar i klubit francez për dy sezonet e ardhshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button