Zyrtare:Portieri Mateo Baçi largohet nga KF Pogradeci

Portieri pogradecar largohet në këtë merkato verore nga ekipi i Pogradecit.Në sezonin 2020-21 Mateo mbrojti portën pogradecare dhe dha një kontribut të madh në skuadër.Nuk dihet se ku do të jetë e ardhmja e portierit nga Pogradeci por e qartë është se ai do të zgjedhë me patjetër ndonjë skuadër të elitës apo pretendente për t’u ngjitur në Superligë.Mateo ka luajtur më pëpara edhe për Partizanin dhe Tërbunin e Pukës.

STAFI I POGRADECIWEB I URON MË TË MIRAT NË JETË DHE KARRIERË MQTEOS!

GJITHMONË AI DO TË GËZOJË RESPEKTIN E POGRADECARËVE DHE FUTBOLLDASHËSVE PËR ATË QË KA DHËNË NË FUSHË ME FANELLËN E SKUADRËS SË QYTETIT TË LINDJES!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button